Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy fizjoterapeutami którzy pierwsze swoje kroki zawodowe stawiali w Konstancinie pod Warszawą. Mamy 15-letnie doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, geriatrycznymi i dziećmi. W swojej pracy opieramy się na różnych metodach specjalnych między innymi na metodzie PNF, FDM, terapii czaszkowo-krzyżowej ( cranio-sacralnej), metodzie McKenziego i osteopatii. Efekty terapii utrwalamy lub wspomagamy kinesiology tapingiem.


Stawiamy na indywidualne podjeście do pacjenta, dogłębnie analizując jego problem i dobierając metodę terapii. Nasi pacjenci otrzymują instruktaż ćwiczeń do wykonywania w domu.


Od trzech lat prowadzimy terapię Tomka „Kowala” Kowalskiego zwycięzcy programu „Must be the music”, pomagajac mu stawiać swoje pierwsze kroki po wypadku komunikacyjnym. Współpracujemy z stowarzyszeniem APN TALENT TRZEBNICA, pomagając młodym piłkarzom przygotowywać się do wysiłku fizycznego a także ratując ich w przypadku kontuzji. Swoim wsparciem otaczamy też zawodników INVICTUS (BJJ) Oborniki Śląskie, przed startem w zawodach lub lecząc kontuzje powstałe w wyniku zawodów.


Prowadzimy zajęcia dla osób starszych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wiszni Małej w ramach Programu „Senior+”.

Świadczymy usługi rehabilitacji domowej dla pacjentów którzy nie mogą do nas dojechać ze względu na swój stan zdrowia.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny.


Opierając się na swoim doświadczeniu prowadzimy rehabilitację po urazach, złamaniach i stanach pooperacyjnych. Zajmujemy się diagnostyką i korektą wad postawy u dzieci- skoliozy, kolana koślawe i szpotawe, płaskostopie, choroba Scheuermana, obniżone lub podwyższone napięcie mięśniowe u niemowląt.


Przygotowujemy naszych pacjentów do zabiegów operacyjnych takich jak endoprotezy stawów biodrowych, kolanowych, barkowych, rekonstrukcje więzadeł stawu kolanowego- ACL, PCL i MCL, stan po zszyciu ścięgna Achillesa, łąkotki przyśrodkowej i bocznej, stan po atroskopii stawów kolanowych i barkowych.

Jeszcze lepiej wyszkoleni


​​​​​​​Pomagamy pacjentom z:
​​​​​​​


  •  z bólami kręgosłupa i stawów(dyskopatia, zespół bolesnego braku, zwyrodnienia stawów biodrowych, kolanowych itp)
  •  po urazach i kontuzjach ( zerwanie więzadeł, skręcenia itp)
  •  z bólami głowy
  •  z problemami neurologicznymi ( udary, urazy rdzenia kręgowego, urazy czaszkowo-mózgowe)
  •  przed i po zabiegach operacyjnych ( po endoprotezoplastyce, po rekonstrukcjach więzadeł)
  •  w stanach zapalnych ( zespół łokcia tenisisty, zapalenie gęsiej stopki)
Opinie
potwierdzone Certyfikatem Zaufania Klientów
Certyfikat Honaro jest świadectwem rzetelności firmy, wystawianym przez jej prawdziwych klientów. Opinie na Honaro mogą wystawiać wszyscy zweryfikowani klienci, którzy korzystali z usług czy produktów firmy. Na wystawione opinie, firma nie ma wpływu, nie może ich edytować ani usuwać.
*s***s*...

*s***s*...

pozytywna
2018-12-06 11:07:37
Witam. Przeprowadzone, przez Panią Hanne, masaże bardzo mi pomogły. Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera. Gorąco polecam!
*n***g*...

*n***g*...

pozytywna
2018-05-24 16:37:41
Po raz pierwszy trafiłem do Pani Hani jako aspołeczny gimnazjalista. Dzisiaj dzięki Pani Hani i terapii Kranio Sakralne jestem szczęśliwym licealistą otwartym na świat. Witek
Monika Krasnodębska

Monika Krasnodębska

pozytywna
2018-04-22 20:18:25
Chciałabym serdecznie polecić Panią Hannę Stelmaszczyk która bardzo pomogła mojemu synkowi w rehabilitacji. Pani Hania jest bardzo miłą i ciepłą osobą, która ma bardzo dobre podejście do dzieci. Pani Hania posiada szeroką wiedzę i po każdym spotkaniu widzieliśmy poprawę u naszego malucha. Dzięki rehabilitacji którą prowadziła Pani Hani problem u naszego malucha przestał istnieć.
Gabriela Bulska

Gabriela Bulska

pozytywna
2018-04-11 20:42:18
1000% profesjonalizmu. Bardzo szybka lokalizacja bólu oraz odpowiednia terapia błyskawicznie przyniosły ulgę. Serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z usług przemiłego duetu- Hani i Pawła :)
Andrzej Rokita

Andrzej Rokita

pozytywna
2018-04-05 7:31:13
Profesjonalnie, z poczuciem humoru. Ogromne wsparcie dla każdego pacjenta.
Agnieszka Skowrońska

Agnieszka Skowrońska

pozytywna
2018-04-04 19:47:13
Można powiedzieć, że są to ręce, które leczą...
Paweł Abramowicz

Paweł Abramowicz

pozytywna
2016-04-21 17:11:20
Najlepszą recenzją moich spotkań z firmą Stepmed będzie to, że już się z nią nie spotykam. :) Profesjonalnie i z fantazją prowadzone zabiegi rehabilitacyjne przez Pana Pawła Stelmaszczyka skłoniły mnie do polecania Jego talentu i medycznej intuicji wielu moim znajomym. Polecam również Szanownym Czytelnikom. Paweł A.
Paulina Szatkowska

Paulina Szatkowska

pozytywna
2016-04-21 17:11:23
Przemiło, profesjonalnie, szybko! Efekty przeszły moje oczekiwania! Polecam każdemu!
Certyfikat Zaufania Klientów